Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
december 7. csütörtök
.
?
december 8. péntek
.
?
december 9. szombat
.
?
december 10. vasárnap
.
?
december 11. hétfő
.
?
december 12. kedd
.
?
december 13. szerda
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
máj.
27
K
máj.
28
SZE
máj.
29
CS
máj.
30
P
máj.
31
SZO
jún.
1
V
jún.
2
H
jún.
3
K
jún.
4
SZE
jún.
5
CS
jún.
6
P
jún.
7
SZO
jún.
8
V
jún.
9
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2023. december 7. csütörtök
00:20 Női kosárlabda Euroliga: Serco Uni Győr - Villeneuve-D'Ascq mérkőzés
02:10 Női kézilabda-világbajnokság: Montenegró - Magyarország csoportkör mérkőzés(ismétlés)Felvételről
03:45 Öttusa(ismétlés)
04:10 CHI - A belső erő(ismétlés)
04:40 Lendület(ismétlés)
05:05 Női kosárlabda Euroliga: Serco Uni Győr - Villeneuve-D'Ascq mérkőzés(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság: nap - Döntők(ismétlés)
08:30 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság: Előfutamok
10:20 Vízilabda magazin
10:30 PecatúraHorgászmagazin7 (2)
11:00 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Kína - Páros rövidprogram
11:55 Sportlövészet
12:10 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Kína - Férfi rövidprogram
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
15:30 Női kézilabda-világbajnokság: Montenegró - Horvátország középdöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
16:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:00 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság: nap - Döntők
17:30 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
18:00 Női kézilabda-világbajnokság: Szenegál - Magyarország középdöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
19:30 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
20:00 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság: nap - Döntők
20:30 Női kézilabda-világbajnokság: Svédország - Kamerun középdöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
22:05 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:35 Női kézilabda-világbajnokság: Montenegró - Horvátország középdöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
m4 sport
2023. december 8. péntek
00:15 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Kína - Páros rövidprogram(ismétlés)
01:10 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Kína - Férfi rövidprogram(ismétlés)
01:50 Női kézilabda-világbajnokság: Svédország - Kamerun középdöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
03:15 Női kosárlabda Euroliga: DVTK HUN-Therm - LDLC Asvel Feminin mérkőzés(ismétlés)
05:05 OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
05:10 OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság: nap - Döntők(ismétlés)
08:30 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság: Előfutamok
09:50 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Kína - Páros szabadprogram
10:50 Női kézilabda-világbajnokság: Szenegál - Magyarország középdöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
12:30 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:00 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Kína - Női szabadprogram
13:50 #csakahonvéd(ismétlés)
14:05 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Kína - Jégtánc, ritmustánc
14:55 Futsal
15:30 Női kézilabda-világbajnokság: Középdöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
16:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:00 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság: nap - Döntők
19:35 Péntek Esti Foci: Labdarúgás(2020)
20:00 OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Kecskeméti TE mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
22:00 Péntek Esti Foci: Labdarúgás(2020)
22:15 Bajnokok Klubja
23:00 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság: nap - Döntők(ismétlés)

m4 sport
2023. december 9. szombat
00:00 Női kézilabda-világbajnokság: Középdöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
01:40 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Kína - Páros szabadprogram(ismétlés)
02:35 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Kína - Női szabadprogram(ismétlés)
03:20 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Kína - Jégtánc, ritmustánc(ismétlés)
04:15 Hajime(ismétlés)
04:50 Vízilabda magazin(ismétlés)
05:05 OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Kecskeméti TE mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
07:00 Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa: KínaKözvetítés felvételről
08:30 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság: nap - Előfutamok
10:30 Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa: KínaKözvetítés felvételről
10:55 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Kína - Jégtánc, szabadtánc
12:00 Szabadidő
12:30 Építők
13:00 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
13:15 OTP Bank Liga: MTK Budapest - DVSC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
15:15 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
15:30 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
15:45 OTP Bank Liga: ZTE FC - Újpest FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
17:45 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
18:00 Női kézilabda-világbajnokság: Horvátország - Kamerun középdöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
19:45 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
20:30 Női kézilabda-világbajnokság: Magyarország - Svédország középdöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
22:00 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
22:30 Góóól!Amerikai-angol dráma (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
23:15 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság: DöntőkÉlő közvetítés (ismétlés)
m4 sport
2023. december 10. vasárnap
00:15 Női kézilabda-világbajnokság: Horvátország - Kamerun középdöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
01:45 Tippmix női kosárlabda NB I.: Sopron Basket - DVTK HUN-Therm mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
03:35 Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa: KínaKözvetítés felvételről (ismétlés)
04:20 Építők(ismétlés)
04:45 Bajnokok Klubja(ismétlés)
05:25 Női kézilabda-világbajnokság: Magyarország - Svédország középdöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
07:00 Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa: Kína
08:30 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság: nap - Előfutamok
09:15 Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa: Kína
11:05 Jövünk!6 (2)
11:35 UEFA Bajnokok Ligája magazin
12:00 Góóól!(ismétlés) (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
12:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
13:00 OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - DVTK mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
15:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
15:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
15:30 OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Fehérvár FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
17:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
17:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
18:00 OTP Bank Liga: Paksi FC - Ferencvárosi TC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
20:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
20:20 Női kézilabda-világbajnokság: Franciaország - Norvégia középdöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
22:05 Góóól!Amerikai-angol dráma (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
23:00 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság: DöntőkÉlő közvetítés (ismétlés)

m4 sport
2023. december 11. hétfő
00:00 Női kézilabda-világbajnokság: Hollandia - Spanyolország középdöntő mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Felvételről
01:40 Tippmix férfi kosárlabda NB I.: Falco KC Szombathely - Zalakerámia ZTE KK mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
03:25 Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa: Kína(ismétlés)
04:20 Szabadidő(ismétlés)
04:45 Sportlövészet(ismétlés)
05:05 OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - DVTK mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Építők(ismétlés)
08:00 OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Fehérvár FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 OTP Bank Liga: Paksi FC - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
12:15 Bajnokok Klubja(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga magazin
14:25 Góóól!(ismétlés) (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
15:30 Női kézilabda-világbajnokság: Középdöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:10 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
17:40 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
18:00 Női kézilabda-világbajnokság: Magyarország - Horvátország középdöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
19:30 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
20:00 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
20:30 Női kézilabda-világbajnokság: Középdöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
22:00 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
22:15 Góóól!2
23:10 OTP Bank Liga: MTK Budapest - DVSC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
m4 sport
2023. december 12. kedd
01:15 Női kézilabda-világbajnokság: Franciaország - Norvégia középdöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
02:40 Tippmix női kosárlabda NB I.: Sopron Basket - DVTK HUN-Therm mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
04:30 Futsal(ismétlés)
05:05 OTP Bank Liga: Paksi FC - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:25 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Kína - Gála(ismétlés)
09:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Női kézilabda-világbajnokság: Magyarország - Horvátország középdöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
12:00 Góóól!2(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:25 Női kézilabda-világbajnokság: Japán - Szerbia középdöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
14:55 Női kézilabda-világbajnokság: Montenegró - Svédország középdöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
16:30 Fradi Tv
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:20 Női kézilabda-világbajnokság: Franciaország - Csehország 1. negyeddöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
19:15 Kosárlabda-magazin
20:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester United - Bayern München csoportkör mérkőzésÉlő közvetítés6,8 (4)
23:05 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglalóÉlő műsor
23:45 Női kézilabda-világbajnokság: Hollandia - Norvégia 2. negyeddöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről

m4 sport
2023. december 13. szerda
01:20 OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Kecskeméti TE mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
03:10 OTP Bank Liga: ZTE FC - Újpest FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
05:05 Futsal(ismétlés)
05:35 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
06:00 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga magazin(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Kosárlabda-magazin(ismétlés)
08:20 Női kézilabda-világbajnokság: Franciaország - Csehország 1. negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Vízilabda magazin(ismétlés)
10:30 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester United - Bayern München csoportkör mérkőzés(ismétlés)6,8 (4)
12:30 KerékpártúraKerékpár magazin
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 FIFA labdarúgó Klubvilágbajnokság: Al Ittihad FC - Auckland City FC mérkőzés(ismétlés)
15:25 Női kézilabda-világbajnokság: Hollandia - Norvégia 2. negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:20 Női kézilabda-világbajnokság: Svédország - Németország negyeddöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
19:15 Fradi Tv(ismétlés)
19:45 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)Élő műsor
20:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain csoportkör mérkőzésÉlő közvetítés6,8 (4)
23:05 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglalóÉlő műsor
23:45 Női kézilabda-világbajnokság: Dánia - Montenegró negyeddöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről