Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
december 12. kedd
.
?
december 13. szerda
.
?
december 14. csütörtök
.
?
december 15. péntek
.
?
december 16. szombat
.
?
december 17. vasárnap
.
?
december 18. hétfő
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
máj.
13
K
máj.
14
SZE
máj.
15
CS
máj.
16
P
máj.
17
SZO
máj.
18
V
máj.
19
H
máj.
20
K
máj.
21
SZE
máj.
22
CS
máj.
23
P
máj.
24
SZO
máj.
25
V
máj.
26
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2023. december 12. kedd
01:15 Női kézilabda-világbajnokság: Franciaország - Norvégia középdöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
02:40 Tippmix női kosárlabda NB I.: Sopron Basket - DVTK HUN-Therm mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
04:30 Futsal(ismétlés)
05:05 OTP Bank Liga: Paksi FC - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:25 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Kína - Gála(ismétlés)
09:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Női kézilabda-világbajnokság: Magyarország - Horvátország középdöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
12:00 Góóól!2(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:25 Női kézilabda-világbajnokság: Japán - Szerbia középdöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
14:55 Női kézilabda-világbajnokság: Montenegró - Svédország középdöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
16:30 Fradi Tv
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:20 Női kézilabda-világbajnokság: Franciaország - Csehország 1. negyeddöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
19:15 Kosárlabda-magazin
20:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester United - Bayern München csoportkör mérkőzésÉlő közvetítés6,8 (4)
23:05 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglalóÉlő műsor
23:45 Női kézilabda-világbajnokság: Hollandia - Norvégia 2. negyeddöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
m4 sport
2023. december 13. szerda
01:20 OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Kecskeméti TE mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
03:10 OTP Bank Liga: ZTE FC - Újpest FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
05:05 Futsal(ismétlés)
05:35 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
06:00 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga magazin(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Kosárlabda-magazin(ismétlés)
08:20 Női kézilabda-világbajnokság: Franciaország - Csehország 1. negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Vízilabda magazin(ismétlés)
10:30 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester United - Bayern München csoportkör mérkőzés(ismétlés)6,8 (4)
12:30 KerékpártúraKerékpár magazin
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 FIFA labdarúgó Klubvilágbajnokság: Al Ittihad FC - Auckland City FC mérkőzés(ismétlés)
15:25 Női kézilabda-világbajnokság: Hollandia - Norvégia 2. negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:20 Női kézilabda-világbajnokság: Svédország - Németország negyeddöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
19:15 Fradi Tv(ismétlés)
19:45 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)Élő műsor
20:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain csoportkör mérkőzésÉlő közvetítés6,8 (4)
23:05 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglalóÉlő műsor
23:45 Női kézilabda-világbajnokság: Dánia - Montenegró negyeddöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről

m4 sport
2023. december 14. csütörtök
01:25 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság: DöntőkÉlő közvetítés (ismétlés)
02:20 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
02:45 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
03:15 Tippmix férfi kosárlabda NB I.: Falco KC Szombathely - Zalakerámia ZTE KK mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
05:00 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
05:30 Szabadidő(ismétlés)
06:00 Kosárlabda-magazin(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Kerékpártúra(ismétlés)
08:00 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester United - Bayern München csoportkör mérkőzés(ismétlés)6,8 (4)
10:00 Millió lépés az iskoládért - sorsolás
11:00 UEFA Bajnokok Ligája: Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain csoportkör mérkőzés(ismétlés)6,8 (4)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 PecatúraHorgászmagazin7 (2)
14:00 Napos Oldal - DVTK
14:30 Skipper
14:55 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)Élő műsor
15:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)Élő műsor
15:55 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga magazin(ismétlés)
16:45 Vízilabda magazin
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Fradi Tv(ismétlés)
17:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
18:45 UEFA Europa Konferencia-liga: Ferencvárosi TC - ACF Fiorentina csoportkör mérkőzés7 (2)
20:50 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
21:30 Női kézilabda-világbajnokság: Svédország - Németország negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
23:00 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga összefoglaló
m4 sport
2023. december 15. péntek
00:20 Női kézilabda-világbajnokság: Franciaország - Csehország 1. negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
01:55 Női kézilabda-világbajnokság: Hollandia - Norvégia 2. negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
03:20 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Kína - Gála(ismétlés)
05:25 Női kézilabda-világbajnokság: Dánia - Montenegró negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
08:00 UEFA Europa Konferencia-liga: Ferencvárosi TC - ACF Fiorentina csoportkör mérkőzés(ismétlés)7 (2)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:10 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga összefoglaló(ismétlés)
11:30 Női kézilabda-világbajnokság: Németország - Csehország mérkőzés az 5-8. helyértÉlő közvetítésFelvételről
13:00 Kerékpártúra(ismétlés)
13:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)Élő műsor
14:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)Élő műsor
14:30 Női kézilabda-világbajnokság: Montenegró - Hollandia mérkőzés az 5-8. helyértÉlő közvetítésFelvételről
16:00 Napos Oldal - DVTK(ismétlés)
16:30 Futsal
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
17:30 Női kézilabda-világbajnokság: Dánia - Norvégia 1. elődöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
19:00 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
19:30 Bajnokok Klubja
20:20 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 Női kézilabda-világbajnokság: Svédország - Franciaország 2. elődöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
22:30 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:00 FIFA labdarúgó Klubvilágbajnokság: Al Ahly F - Al-Ittihad mérkőzés(ismétlés)

m4 sport
2023. december 16. szombat
00:55 Női kézilabda-világbajnokság: Németország - Csehország mérkőzés az 5-8. helyért(ismétlés)Felvételről
02:25 Női kézilabda-világbajnokság: Montenegró - Hollandia mérkőzés az 5-8. helyért(ismétlés)Felvételről
03:55 Női kézilabda-világbajnokság: Dánia - Norvégia 1. elődöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
05:30 Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa: Szöul
10:30 Női kézilabda-világbajnokság: Svédország - Franciaország 2. elődöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
12:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
12:30 OTP Bank Liga: Fehérvár FC - Paksi FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
14:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
14:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
15:00 OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Újpest FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
17:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
17:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
17:30 OTP Bank Liga: Diósgyőri VTK - MTK Budapest mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
19:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
19:45 Góóól!Amerikai-angol dráma (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
20:45 Tippmix férfi kosárlabda NB I.: Egis Körmend - Falco KC Szombathely mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
22:45 FIFA labdarúgó Klubvilágbajnokság: Club León - Urawa Reds mérkőzés(ismétlés)
m4 sport
2023. december 17. vasárnap
00:40 Női röplabda Extraliga: UTE - MÁV Előre Foxconn mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Felvételről
02:35 UEFA Europa Konferencia-liga: Ferencvárosi TC - ACF Fiorentina csoportkör mérkőzés(ismétlés)7 (2)
04:20 Futsal(ismétlés)
04:50 Vízilabda magazin(ismétlés)
05:05 Kékek(ismétlés)
05:30 Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa: Szöul
09:50 Vízilabda magazin(ismétlés)
10:15 Női kézilabda-világbajnokság: Csehország - Montenegró mérkőzés az 7. helyértÉlő közvetítésFelvételről
11:50 UEFA Bajnokok Ligája magazin
12:15 Góóól!(ismétlés) (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
13:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
13:30 OTP Bank Liga: Kecskeméti TE - Debreceni VSC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
15:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
15:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
16:00 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - ZTE FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
18:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
18:30 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
19:00 Női kézilabda-világbajnokság: Franciaország - Norvégia döntőÉlő közvetítésFelvételről
20:45 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
21:15 Góóól!Amerikai-angol dráma (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
22:15 Női kézilabda-világbajnokság: Svédország - Dánia bronzmérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Felvételről
23:55 OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Összefoglaló

m4 sport
2023. december 18. hétfő
01:55 Női kézilabda-világbajnokság: Németország - Hollandia mérkőzés az 5. helyértÉlő közvetítés (ismétlés)Felvételről
03:20 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
03:45 Női vízilabda-válogatott felkészülési mérkőzés: Magyarország - KínaÉlő közvetítés (ismétlés)
05:05 OTP Bank Liga: Kecskeméti TE - Debreceni VSC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Szabadidő(ismétlés)
08:00 Tollaslabda: World Tour-döntő, Kína
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:30 Góóól!(ismétlés) (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
11:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
12:00 UEFA Bajnokok Ligája sorsolás: Rájátszás sorsolás
12:30 Kékek(ismétlés)
13:00 UEFA Európa Liga - sorsolás: Rájátszás sorsolás
13:30 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
14:00 UEFA Európa Konferencia Liga - sorsolás: Rájátszás sorsolás
14:25 Női kézilabda-világbajnokság: Csehország - Montenegró mérkőzés az 7. helyértÉlő közvetítés (ismétlés)Felvételről
16:00 Kézilabda-magazin
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 EON férfi vízilabda kupa: Magyarország - Spanyolország mérkőzés
18:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
19:00 FIFA labdarúgó Klubvilágbajnokság: Fluminense FC - Al Ahly FC elődöntő mérkőzés
21:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
21:15 Góóól!2
22:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:45 Női kézilabda-világbajnokság: Franciaország - Norvégia döntő(ismétlés)Felvételről