Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
április 24. szerda
.
?
április 25. csütörtök
.
?
április 26. péntek
.
?
április 27. szombat
.
?
április 28. vasárnap
.
?
április 29. hétfő
.
?
április 30. kedd
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
júl.
8
K
júl.
9
SZE
júl.
10
CS
júl.
11
P
júl.
12
SZO
júl.
13
V
júl.
14
H
júl.
15
K
júl.
16
SZE
júl.
17
CS
júl.
18
P
júl.
19
SZO
júl.
20
V
júl.
21
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2024. április 24. szerda
01:15 Férfi röplabda Extraliga: Fino Kaposvár - MÁV előre Foxconn döntő 3. mérkőzés(ismétlés)
03:05 Atlétika - Gyémánt Liga: Xiamen(ismétlés)Atlétika élő közvetítés
05:05 Liga1 - román első osztályú labdarúgó-bajnokság: ACS Sepsi OSK - Univeristatea Craiova mérkőzés(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Kisvárda Master Good mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
09:30 Fradi Tv(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 MOL Magyar Kupa: Paksi FC - Kisvárda Master Good elődöntő mérkőzés(ismétlés)7,5 (2)
12:10 Bringasport(ismétlés)
12:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 CHI - A belső erő
14:00 Úti cél: Párizs 2024(ismétlés)
14:25 Vízilabda magazin(ismétlés)
14:45 Tippmix női kosárlabda NBI: TARR KSC Szekszárd - Serco Uni Győr elődöntő 2. mérkőzés(ismétlés)
16:45 #csakahonvéd
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:20 Tippmix férfi kosárlabda NBI
19:30 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
20:00 MOL Magyar Kupa: Nyíregyháza Spartacus FC - Ferencvárosi TC elődöntő mérkőzés7,5 (2)
22:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
22:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:45 Liga1 - román első osztályú labdarúgó-bajnokság: ACS Sepsi OSK - FCSB mérkőzés(ismétlés)
m4 sport
2024. április 25. csütörtök
00:45 Merkantil Bank Liga: ETO FC Győr - Szeged-Csanád GA mérkőzés(ismétlés)
02:40 Kézilabda-magazin(ismétlés)
03:35 Szabadidő(ismétlés)
04:00 Női labdarúgó-magazin(ismétlés)6 (2)
04:30 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
05:05 Tippmix női kosárlabda NBI: TARR KSC Szekszárd - Serco Uni Győr elődöntő 2. mérkőzés(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Tippmix férfi kosárlabda NBI: Zalakerámia ZTE KK - DEAC negyeddőntő 5. mérkőzés(ismétlés)
09:30 PecatúraHorgászmagazin7 (2)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 MOL Magyar Kupa: Nyíregyháza Spartacus FC - Ferencvárosi TC elődöntő mérkőzés(ismétlés)7,5 (2)
12:15 #csakahonvéd(ismétlés)
12:30 Szabadidő(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 Lendület
14:00 Vollé!
14:30 Dvsc
14:55 Kajak-kenu tv
15:15 10.9 Sportlövő magazin
15:30 Vízilabda magazin
15:50 Labdarúgó Amatőr Magyar Kupa: Unione FC - Mezőörs KSE döntő
16:45 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
18:00 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
19:15 EURO2024 - A csapatok
19:45 Női labdarúgó Magyar Kupa: ETO FC Győr - MTK Budapest döntő
22:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:45 MOL Magyar Kupa: Paksi FC - Kisvárda Master Good elődöntő mérkőzés(ismétlés)7,5 (2)

m4 sport
2024. április 26. péntek
00:35 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
01:30 Liga1 - román első osztályú labdarúgó-bajnokság: ACS Sepsi OSK - FCSB mérkőzés(ismétlés)
03:15 Dvsc(ismétlés)
03:40 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
04:10 CHI - A belső erő(ismétlés)
04:35 Fradi Tv(ismétlés)
05:05 Liga1 - román első osztályú labdarúgó-bajnokság: ACS Sepsi OSK - FCSB mérkőzés(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 MOL Magyar Kupa: Nyíregyháza Spartacus FC - Ferencvárosi TC elődöntő mérkőzés(ismétlés)7,5 (2)
09:30 Golf-magazin8 (2)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 #csakahonvéd(ismétlés)
10:30 Női labdarúgó Magyar Kupa: ETO FC Győr - MTK Budapest döntő(ismétlés)
12:30 Női labdarúgó-magazin6 (2)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 Futsal-magazin
14:00 MOL Magyar Kupa: Nyíregyháza Spartacus FC - Ferencvárosi TC elődöntő mérkőzés(ismétlés)7,5 (2)
16:00 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
17:00 Férfi röplabda Extraliga: MÁV Előre Foxconn - Fino Kaposvár mérkőzés
19:30 Péntek Esti Foci(2020)
20:00 OTP Bank Liga: ZTE FC - Puskás Akadémia FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
22:00 Péntek Esti Foci(2020)
22:15 Bajnokok Klubja
23:00 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
m4 sport
2024. április 27. szombat
00:00 Férfi torna Európa-bajnokság: Szerenkénti döntők 1. nap(ismétlés)
01:00 Férfi röplabda Extraliga: MÁV Előre Foxconn - Fino Kaposvár mérkőzés(ismétlés)
02:55 Bringasport(ismétlés)
03:10 10.9 Sportlövő magazin(ismétlés)
03:25 Vízilabda magazin(ismétlés)
03:40 Golf-magazin(ismétlés)8 (2)
04:05 Női labdarúgó-magazin(ismétlés)6 (2)
04:35 Futsal-magazin(ismétlés)
05:05 Lendület(ismétlés)
05:30 Vollé!(ismétlés)
06:00 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
07:00 Férfi torna Európa-bajnokság: Szerenkénti döntők 1. nap(ismétlés)
08:00 Szabadidő
08:30 Bringasport
08:50 Bajnokok Klubja(ismétlés)
09:35 Építők
10:00 Öttusa-világkupa: Budapest - Női döntő
12:15 OTP Bank Liga: ZTE FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
14:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
14:30 OTP Bank Liga: Paksi FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
16:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
16:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
17:00 OTP Bank Liga: DVTK - Kecskeméti TE mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
19:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
19:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
19:30 OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
21:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
21:45 Góóól!Amerikai-angol dráma (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
22:45 Férfi torna Európa-bajnokság: Férfi szerenkénti döntők 2. nap(ismétlés)
23:40 Atlétika - Gyémánt Liga: Sanghaj(ismétlés)Atlétika élő közvetítés

m4 sport
2024. április 28. vasárnap
01:55 Tippmix férfi kosárlabda NBI: Zalakerámia ZTE KK - Falco KC Szombathely elődöntő 1. mérkőzés(ismétlés)
03:40 Evezős Európa-bajnokság: Olimpiai/Paralimpiai kvalifikációs verseny: A-döntők(ismétlés)
04:35 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
05:30 Öttusa-világkupa: Budapest - Férfi döntő(ismétlés)
06:30 Jövünk!6 (2)
07:00 OTP Bank Liga: Paksi FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
09:00 Góóól!(ismétlés) (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
10:00 UEFA Bajnokok Ligája magazin
10:30 Evezős Európa-bajnokság: Olimpiai/Paralimpiai kvalifikációs verseny: A-döntők
15:05 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
15:15 OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Fehérvár FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
17:15 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
17:30 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
17:45 OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
19:45 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
20:00 Úti cél: Párizs 2024
20:30 Férfi torna Európa-bajnokság: Csapatverseny(ismétlés)
21:30 nikéLIGA - szlovák labdarúgó-bajnokság: FC DAC 1904 - SK Slovan Bratislava mérkőzés(ismétlés)
23:30 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
m4 sport
2024. április 29. hétfő
00:30 Öttusa-világkupa: Budapest - Vegyes váltó döntő(ismétlés)
01:30 OTP Bank Liga: DVTK - Kecskeméti TE mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
03:15 OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
05:05 Férfi torna Európa-bajnokság: Csapatverseny(ismétlés)
06:00 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Építők(ismétlés)
08:00 Tippmix férfi kosárlabda NBI: Zalakerámia ZTE KK - Falco KC Szombathely elődöntő 1. mérkőzés(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 UEFA Európa Liga és Konferencia Liga magazin
11:05 OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Fehérvár FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
15:30 Evezős Európa-bajnokság: Olimpiai/Paralimpiai kvalifikációs verseny: A-döntők(ismétlés)
16:30 Úti cél: Párizs 2024(ismétlés)
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
17:45 Kézilabda-magazin
18:45 Góóól!2
19:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
20:00 Merkantil Bank Liga: FC Ajka - Nyíregyháza Spartacus FC mérkőzés
22:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
22:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:45 OTP Bank Liga: Paksi FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló

m4 sport
2024. április 30. kedd
00:45 OTP Bank Liga: ZTE FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
02:40 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
03:05 Vollé!(ismétlés)
03:35 Női labdarúgó-magazin(ismétlés)6 (2)
04:00 Futsal-magazin(ismétlés)
04:30 CHI - A belső erő(ismétlés)
04:55 Atlétika - Gyémánt Liga: Sanghaj(ismétlés)Atlétika élő közvetítés
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 EURO2024 - A csapatok(ismétlés)
08:00 Merkantil Bank Liga: FC Ajka - Nyíregyháza Spartacus FC mérkőzés(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Asztalitenisz magazin
10:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
11:00 OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Fehérvár FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 Öttusa-világkupa: Budapest - Vegyes váltó döntő(ismétlés)
14:30 Kézilabda-magazin(ismétlés)
15:30 Góóól!2(ismétlés)
16:30 Fradi Tv
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Kosárlabda-magazin
18:00 Tippmix férfi kosárlabda NBI: Szolnoki Olajbányász - Arconic-Alba Fehérvár elődöntő 2. mérkőzés
19:50 Értékelő műsor: KosárlabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
20:00 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: FC Bayern München - Real Madrid CF elődöntő mérkőzésÉlő közvetítés6,8 (4)
23:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:20 OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló