CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Golf3. nap, TOUR Championship By COCA-COLA, Atlanta, mai
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 3. forduló
04:00 Erős emberek(ismétlés)Ultimate Strongman U105 csapat-vb, Lenti
08:00 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
13:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Leipzig - Füchse Berlin
német bajnokág, 1. forduló
15:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)RB Leipzig - Eintracht Frankfurt
Bundesliga, 2. forduló
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hertha - Wolfsburg
Bundesliga, 2. forduló
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Galatasay - Konyaspor
török bajnokság, 2. forduló
23:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Jon Jones - Anthony Smith
00:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, NZ Masters, Hamilton
07:30 NFL(ismétlés)3 (9)Detroit Lions - Buffalo Bills
Előszezon
13:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)1. FC Köln - Borussia Dortmund
Bundesliga, 2. forduló
15:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
17:15 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 3. forduló, összefoglaló, új
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 2. forduló, összefoglaló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1003
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)St. Pauli - Holstein Kiel
2. Bundesliga, 4. forduló
22:30 NFL(ismétlés)3 (9)Tennessee Titans - Pittsburgh Steelers
Előszezon
02:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)1. FC Köln - Borussia Dortmund
Bundesliga, 2. forduló
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)török bajnokság, 2. forduló
13:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
16:00 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 2. forduló, összefoglaló, új
19:00 Erős emberekHSMA Prémium Liga 2019, 4. forduló - Füzesgyarmat, új
20:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, NZ Masters, Hamilton
01:00 Küzdősportok(ismétlés)Superfight Series Hungary, Budapest
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)1. FC Köln - Borussia Dortmund
Bundesliga, 2. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 2. forduló, összefoglaló
09:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1003
11:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, NZ Masters, Hamilton
20:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
23:00 UFC(ismétlés)Daniel Cormier - Stipe Miocic
UFC 241, Anaheim
02:00 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
03:00 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 3. forduló, összefoglaló
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)török bajnokság, 2. forduló, összefoglaló
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Peru
Copa América, döntő
11:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
15:15 NFL(ismétlés)3 (9)Los Angeles Chargers - New Orleans Saints
Előszezon
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Flensburg - RN Löwen
Bundesliga, 2. forduló
21:00 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
22:30 UFCUFC Main Event: Kelvin Gastelum - Israel Adesanya
új
23:30 NFL(ismétlés)3 (9)Denver Broncos - San Francisco 49ers
Előszezon
03:00 Küzdősportok(ismétlés)Superfight Series Hungary, Budapest
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 2. forduló, összefoglaló
07:30 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1003
11:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 4. forduló - Füzesgyarmat
12:00 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
13:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Az Európa-liga csoportkörének sorsolása
14:15 UFC(ismétlés)Daniel Cormier - Stipe Miocic
UFC 241, Anaheim
18:00 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Mönchengladbach - RB Leipzig
Bundesliga, 3. forduló