CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
02:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)3. nap, World Series of Darts Finals, Salzburg
08:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/18
09:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/19
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Schalke
Bundesliga, 1. forduló
14:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1002
15:00 UFC(ismétlés)Colby Covington - Tyron Woodley
UFC Fight Night, Las Vegas
18:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)HEDO-B. Braun Gyöngyös - Füchse Berlin
EHL, férfiak, selejtező, 2…
21:15 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 2. forduló, új
22:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Podravka Koprivnica
Bajnokok Ligája, nők…
00:30 MLB(élő) (premier)Toronto Blue Jays - New York Yankees
Alapszakasz
08:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 3. forduló, Balatonlelle
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 1. forduló
11:15 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/18
12:15 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/19
14:15 MLB(ismétlés)Cincinnati Reds - Milwaukee Brewers
Alapszakasz
18:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Kielce - MOL-Pick Szeged
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
20:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)PSG - Flensburg
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
22:45 NBA(ismétlés)Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
NBA, playoff
02:30 NBA(élő) (premier)Boston Celtics - Miami Heat
NBA, playoff
07:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)David Benavidez - Roamer Alexis Angulo
Profi gála, Uncasville
11:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1002
12:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)PSG - Flensburg
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
13:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Kielce - MOL-Pick Szeged
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
17:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/19
18:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Telekom Veszprém - PPD Zagreb
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
20:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Barcelona - Celje
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
22:30 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
23:30 UFC(ismétlés)UFC Countdown: a UFC 253 elé
00:30 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/19
01:30 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 3. forduló, Balatonlelle
03:00 NBA(élő) (premier)Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
NBA, playoff
08:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - PPD Zagreb
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
12:30 NBA(ismétlés)Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
NBA, playoff
19:00 EuropályaA TV nemzetközi futballmagazinja, premier, élő, mai
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hertha BSC - Eintracht Frankfurt
Bundesliga, 2. forduló
23:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Karagümrük - Basaksehirspor
török bajnokság, 3. forduló
01:30 UFC(ismétlés)UFC Countdown: a UFC 253 elé
02:30 NBA(élő) (premier)Boston Celtics - Miami Heat
NBA, playoff
07:45 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
13:15 UFC(ismétlés)UFC Countdown: a UFC 253 elé
15:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)CSZKA Moszkva - Valcea
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Bietigheim - Vipers Kristiansand
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
20:00 Alley-Oop6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2020/14., premier, élő, mai
21:00 NBA(ismétlés)Boston Celtics - Miami Heat
NBA, playoff
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Leverkusen - RB Leipzig
Bundesliga, 2. forduló
03:00 UFC(ismétlés)UFC Countdown: a UFC 253 elé
04:00 UFC(élő) (premier)Israel Adesanya - Paulo Costa
UFC 253, Las Vegas
06:00 UFC(élő) (premier)Israel Adesanya - Paulo Costa
UFC 253, Las Vegas
11:00 UFC(ismétlés)Israel Adesanya - Paulo Costa
UFC 253, Las Vegas
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSZKA Moszkva - Valcea
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
15:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Brest - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
19:15 Ökölvívás7,5 (2)Jermall Charlo - Szerhij Derevjancsenko
Profi gála, Uncasville…
00:30 UFC(ismétlés)Unleashed: Ferguson - Cerrone
01:30 NBA(élő) (premier)Miami Heat - Boston Celtics
NBA, playoff
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Leverkusen - RB Leipzig
Bundesliga, 2. forduló
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hoffenheim - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSZKA Moszkva - Valcea
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
15:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Brest - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 2. forduló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1003
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Paderborn - Hamburg
2. Bundesliga, 2. forduló
22:30 NBA(ismétlés)Miami Heat - Boston Celtics
NBA, playoff