CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Wolfsburg - Dortmund
Bundesliga, 31. forduló
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Mainz - Bayern München
Bundesliga, 31. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - VfB Stuttgart
Bundesliga, 31. forduló
07:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Artur Betyerbijev - Adam Deinis
Profi gála, Moszkva
13:00 Póker(ismétlés) (24-9. rész)World Poker Tour Season XVII B
14:00 Póker(ismétlés) (24-10. rész)World Poker Tour Season XVII B
15:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Göztepe - Trabzonspor
török bajnokság, 38. forduló
17:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Figueiredo - Moreno
18:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Holloway - Volkanovski
19:30 MLB(élő) (premier)Milwaukee Brewers - Miami Marlins
Alapszakasz
23:00 UFC(ismétlés)Kamaru Usman - Jorge Masvidal
UFC 261, Jacksonville
02:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, 9. állomás, Milton Keynes
08:00 Póker(ismétlés) (24-9. rész)World Poker Tour Season XVII B
09:00 Póker(ismétlés) (24-10. rész)World Poker Tour Season XVII B
12:00 MLB(ismétlés)Milwaukee Brewers - Miami Marlins
Alapszakasz
15:30 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Figueiredo - Moreno
16:30 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Holloway - Volkanovski
18:00 Póker(ismétlés) (24-9. rész)World Poker Tour Season XVII B
19:00 Póker(ismétlés) (24-10. rész)World Poker Tour Season XVII B
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Európa-liga, elődöntő, 1. mérkőzés Elé
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Manchester United - Roma
Európa-liga, elődöntő, 1. mérkőzés
23:30 MLB(ismétlés)St. Louis Cardinals - Philadelphia Phillies
Alapszakasz
03:00 NBA(élő) (premier)Denver Nuggets - Toronto Raptors
NBA, alapszakasz
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Manchester United - Roma
Európa-liga, elődöntő, 1. mérkőzés
11:15 MLB(ismétlés)St. Louis Cardinals - Philadelphia Phillies
Alapszakasz
14:45 NBA(ismétlés)Denver Nuggets - Toronto Raptors
NBA, alapszakasz
18:45 EuropályaA TV nemzetközi futballmagazinja, premier, élő, mai
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Werder Bremen - RB Leipzig
Német Kupa, elődöntő
23:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Manchester United - Roma
Európa-liga, elődöntő, 1. mérkőzés
02:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Artur Betyerbijev - Adam Deinis
Profi gála, Moszkva
07:30 Póker(ismétlés) (24-11. rész)World Poker Tour Season XVII B
08:30 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
11:45 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 38. forduló, új
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Werder Bremen - RB Leipzig
Német Kupa, elődöntő
18:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Artur Betyerbijev - Adam Deinis
Profi gála, Moszkva
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Borussia Dortmund - Kiel
Német Kupa, elődöntő
22:45 Kézilabda2 (6)Málaga - Lokomotiva Zagreb
EHF-kupa, nők, döntő, 1. mérkőzés…
00:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Manchester United - Roma
Európa-liga, elődöntő, 1. mérkőzés
03:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Sevcsenko - Maia
04:00 UFC(élő) (premier)Dominick Reyes - Jiry Procházka
UFC Fight Night
06:00 UFC(élő) (premier)Dominick Reyes - Jiry Procházka
UFC Fight Night
12:00 UFC(ismétlés)Dominick Reyes - Jiry Procházka
UFC Fight Night
15:00 Labdarúgás6,4 (13)Besiktas - Hatayspor
török bajnokság, 39. forduló, új
19:30 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Sevcsenko - Maia
20:30 Alley-Oop6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2021/17., premier, élő, mai
21:30 NBA(élő) (premier)Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets
NBA, alapszakasz
00:30 UFC(ismétlés)Dominick Reyes - Jiry Procházka
UFC Fight Night
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Kiel
Német Kupa, elődöntő
09:00 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2021/17
11:00 Póker(ismétlés) (24-11. rész)World Poker Tour Season XVII B
14:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Werder Bremen - RB Leipzig
Német Kupa, elődöntő
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Mainz - Hertha BSC
Bundesliga, elmaradt mérkőzés
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Düsseldorf - Karlsruhe
2. Bundesliga, elmaradt mérkőzés
22:30 UFC(ismétlés)Dominick Reyes - Jiry Procházka
UFC Fight Night
01:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Artur Betyerbijev - Adam Deinis
Profi gála, Moszkva
05:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Ákos-emlékverseny
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Werder Bremen - RB Leipzig
Német Kupa, elődöntő
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Kiel
Német Kupa, elődöntő
14:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Artur Betyerbijev - Adam Deinis
Profi gála, Moszkva
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Holstein Kiel - Sandhausen
2. Bundesliga, elmaradt mérkőzés
20:30 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 39. forduló, új
21:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, 9. állomás, Milton Keynes