Menü betöltése...
»TV műsor»

Eurosport 2 heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
december 2. hétfő
.
?
december 3. kedd
.
?
december 4. szerda
.
?
december 5. csütörtök
.
?
december 6. péntek
.
?
december 7. szombat
.
?
december 8. vasárnap
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
okt.
19
K
okt.
20
SZE
okt.
21
CS
okt.
22
P
okt.
23
SZO
okt.
24
V
okt.
25
H
okt.
26
K
okt.
27
SZE
okt.
28
CS
okt.
29
P
okt.
30
SZO
okt.
31
V
nov.
1
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
Eurosport 2
2019. december 2. hétfő
00:30 BiatlonVilágkupa Svédország
01:25 Eurosport 2 hírek
01:30 AsztaliteniszFérfi Világkupa, Kína Döntő
03:00 Alpesi síVilágkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
03:45 Alpesi síVilágkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
04:30 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
05:30 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 2.forduló
07:00 Északi összetettVilágkupa, Ruka
07:45 Északi összetettVilágkupa, Ruka
08:15 SífutásVilágkupa Ruka Finnország 10km Női üldözéses verseny
08:45 SífutásVilágkupa Ruka Finnország Men 15km Pursuit
09:30 BiatlonVilágkupa Svédország
10:00 BiatlonVilágkupa Svédország
11:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 2.forduló
12:30 AsztaliteniszFérfi Világkupa, Kína Döntő
14:00 BiatlonVilágkupa Svédország Nők - 7,5km sprint
14:45 BiatlonVilágkupa Svédország
15:25 Alpesi síVilágkupa Killington Női óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült…
16:00 Alpesi síVilágkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
16:45 Alpesi síVilágkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
17:15 Alpesi síVilágkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
18:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
19:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
20:00 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
20:05 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
21:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
22:00 Északi összetettVilágkupa, Ruka
22:30 Északi összetettVilágkupa, Ruka
23:00 SífutásVilágkupa Ruka Finnország 10km Női üldözéses verseny
23:30 SífutásVilágkupa Ruka Finnország Men 15km Pursuit
Eurosport 2
2019. december 3. kedd
00:00 AsztaliteniszFérfi Világkupa, Kína Döntő
01:00 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
01:05 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
03:00 SzánkóVilágkupa, Lake Placid Ffiak
03:35 SzánkóVilágkupa, Lake Placid Férfi második futam
04:15 SzánkóVilágkupa, Lake Placid
04:45 SzánkóVilágkupa, Lake Placid Nők Sprint
05:15 SzánkóVilágkupa, Lake Placid Férfi sprint
05:45 SportokWatts
06:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
08:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
09:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
10:00 AsztaliteniszFérfi Világkupa, Kína Döntő
11:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
12:30 Északi összetettVilágkupa, Ruka
13:15 Északi összetettVilágkupa, Ruka
13:45 Északi összetettVilágkupa, Ruka
14:30 Északi összetettVilágkupa, Ruka
15:00 SífutásVilágkupa Ruka Finnország 10km Női üldözéses verseny
15:30 SífutásVilágkupa Ruka Finnország Men 15km Pursuit
16:00 Alpesi síVilágkupa Killington Női óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült…
16:35 Alpesi síVilágkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
17:15 Alpesi síVilágkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
17:45 Alpesi síVilágkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
18:30 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
19:30 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
20:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
20:30 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
21:30 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
22:30 BiatlonVilágkupa Svédország
23:25 BiatlonVilágkupa Svédország

Jill Mansell
Te vagy az én titkom!
22% kedvezmény!3 890 Ft helyett: 3 034 Ft
Eurosport 2
2019. december 4. szerda
00:10 BiatlonVilágkupa Svédország Nők - 7,5km sprint
00:55 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
01:00 LovaglásHorse Excellence
01:30 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
03:00 Alpesi síVilágkupa Killington Női óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült…
03:25 Alpesi síVilágkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
03:55 Alpesi síVilágkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
04:25 Alpesi síVilágkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
05:00 AsztaliteniszFérfi Világkupa, Kína Döntő
06:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
08:00 SzánkóVilágkupa, Lake Placid Ffiak
08:35 SzánkóVilágkupa, Lake Placid Férfi második futam
09:15 SzánkóVilágkupa, Lake Placid
09:45 SzánkóVilágkupa, Lake Placid Nők Sprint
10:15 SzánkóVilágkupa, Lake Placid Férfi sprint
10:45 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
12:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
13:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 3. forduló
14:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
17:30 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
18:30 Északi összetettVilágkupa, Ruka
19:00 BiatlonVilágkupa Svédország
20:00 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
20:05 BiatlonVilágkupa Svédország
20:45 BiatlonVilágkupa Svédország Nők - 7,5km sprint
21:25 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
21:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
22:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
22:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
23:30 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
Eurosport 2
2019. december 5. csütörtök
00:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
01:00 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
01:05 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
03:00 SífutásVilágkupa Ruka Finnország Ffi és Női klasszikus sprint
04:00 SífutásVilágkupa Ruka Finnország 10km Női üldözéses verseny
04:30 SífutásVilágkupa Ruka Finnország Men 15km Pursuit
05:00 Északi összetettVilágkupa, Ruka
05:30 Északi összetettVilágkupa, Ruka
06:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
07:45 Olimpiai játékokHome of the olympics
08:15 Olimpiai játékokHome of the olympics
08:45 Olimpiai játékokHome of the olympics
09:45 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
10:40 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
11:50 BiatlonVilágkupa Svédország
13:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
14:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
17:30 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
18:30 SífutásVilágkupa Ruka Finnország Ffi és Női klasszikus sprint
19:00 SífutásVilágkupa Ruka Finnország 10km Női üldözéses verseny
19:30 SífutásVilágkupa Ruka Finnország Men 15km Pursuit
20:00 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
20:05 BiatlonVilágkupa Svédország
21:05 BiatlonVilágkupa Svédország
22:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
23:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország

L.J. Shen
A jövő zenéje
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
Eurosport 2
2019. december 6. péntek
00:00 SzánkóVilágkupa, Lake Placid
00:30 SzánkóVilágkupa, Lake Placid Nők Sprint
01:00 SzánkóVilágkupa, Lake Placid Férfi sprint
01:30 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
01:35 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
03:00 Északi összetettVilágkupa, Ruka
03:45 Északi összetettVilágkupa, Ruka
04:15 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
05:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
06:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
08:00 Északi összetettVilágkupa, Ruka
08:45 Északi összetettVilágkupa, Ruka
09:15 Északi összetettVilágkupa, Ruka
10:00 Északi összetettVilágkupa, Ruka
10:30 Alpesi síVilágkupa Killington Női óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült…
11:05 Alpesi síVilágkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
11:45 Alpesi síVilágkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
12:15 Alpesi síVilágkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
13:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
14:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
17:30 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
18:30 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 selejtező
19:40 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
23:30 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
Eurosport 2
2019. december 7. szombat
00:30 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
00:35 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 selejtező
01:30 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai…
02:15 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Kanada
03:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
05:00 BiatlonVilágkupa Svédország
06:00 BiatlonVilágkupa Svédország
07:00 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai…
08:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Kanada
09:00 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 selejtező
10:00 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Val Thorens
10:55 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Val Thorens
12:30 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
14:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
17:30 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
18:45 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
18:50 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
19:45 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
23:30 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország

Jill Mansell
Te vagy az én titkom!
22% kedvezmény!3 890 Ft helyett: 3 034 Ft
Eurosport 2
2019. december 8. vasárnap
00:30 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
00:35 BiatlonVilágkupa Svédország Férfi váltó
01:30 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi Skiathlon
02:30 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női Skiathlon
03:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
05:00 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Val Thorens
06:00 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
07:00 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
08:00 Alpesi síVilágkupa Lake Louis Kanada
09:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
11:00 BiatlonVilágkupa Svédország Férfi váltó
12:00 Északi összetettVilágkupa, Lillehammer HS 140
12:45 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
14:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
17:00 BiatlonVilágkupa Svédország Női váltó
18:15 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
19:00 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
19:40 Hírek4,3 (3)Eurosport 2 Hírek
19:45 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
23:30 Alpesi síVilágkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai…