Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
április 21. vasárnap
.
?
április 22. hétfő
.
?
április 23. kedd
.
?
április 24. szerda
.
?
április 25. csütörtök
.
?
április 26. péntek
.
?
április 27. szombat
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
jún.
17
K
jún.
18
SZE
jún.
19
CS
jún.
20
P
jún.
21
SZO
jún.
22
V
jún.
23
H
jún.
24
K
jún.
25
SZE
jún.
26
CS
jún.
27
P
jún.
28
SZO
jún.
29
V
jún.
30
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2024. április 21. vasárnap
00:05 Atlétika - Gyémánt Liga: Xiamen(ismétlés)Atlétika élő közvetítés
02:15 Tippmix női kosárlabda NBI: DVTK Hun-Therm - Sopron Basket elődöntő 1. mérkőzés(ismétlés)
04:00 Kékek(ismétlés)
04:25 Napos Oldal(ismétlés) (2012)8,1 (7)Pat Solatano (Bradley Cooper) mindenét elvesztette - a házát, az állását, a feleségét…
05:00 UEFA Európa Liga: Atalanta BC - Liverpool FC negyeddöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés) (2018)8 (1)
06:55 Forma-1 - Sprintfutam: Kínai Nagydíj(ismétlés)6 (1)▶ Forma-1 TV
08:00 Forma-1 - Pilótaparádé: Kínai Nagydíj▶ Forma-1 TV
08:30 M4 Sport stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
09:00 Forma-1 - Futam: Kínai Nagydíj7,5 (4)▶ Forma-1 TV
11:00 M4 Sport stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
11:15 Kékek(ismétlés)
11:40 EURO2024 - A csapatok(ismétlés)
12:10 UEFA Bajnokok Ligája magazin
12:35 Góóól!(ismétlés) (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
13:35 Forma-1 - Futam: Kínai Nagydíj(ismétlés)7,5 (4)▶ Forma-1 TV
15:40 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
16:00 OTP Bank Liga: Fehérvár FC - ZTE FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
18:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
18:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
18:30 OTP Bank Liga: Újpest FC - MTK Budapest mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
20:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
20:45 Góóól!Amerikai-angol dráma (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
21:45 OTP Bank Liga: Kecskeméti TE - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
23:45 K&H női kézilabda liga: DVSC Schaeffler - Motherson Mosonmagyaróvári KC mérkőzés(ismétlés)7 (2)
m4 sport
2024. április 22. hétfő
01:20 K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - OTP Bank Pick Szeged mérkőzés(ismétlés)
02:55 Magyarország-Norvégia férfi jégkorong mérkőzés(ismétlés)
05:00 Férfi röplabda Extraliga: MÁV Előre Foxconn - Fino Kaposvár döntő 2. mérkőzés(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 EURO2024 - A csapatok(ismétlés)
08:00 OTP Bank Liga: Diósgyőri VTK - Debreceni VSC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Kékek(ismétlés)
10:40 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
11:05 OTP Bank Liga: Fehérvár FC - ZTE FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 OTP Bank Liga: Újpest FC - MTK Budapest mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
15:30 Góóól!(ismétlés) (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
16:30 Kézilabda-magazin
17:30 Férfi röplabda Extraliga: Fino Kaposvár - MÁV előre Foxconn döntő 3. mérkőzés
19:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
20:00 Merkantil Bank Liga: ETO FC Győr - Szeged-Csanád GA mérkőzés
22:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
22:15 Góóól!2
23:15 OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Paksi FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló

m4 sport
2024. április 23. kedd
01:15 Tippmix női kosárlabda NBI: DVTK Hun-Therm - Sopron Basket elődöntő 1. mérkőzés(ismétlés)
03:00 Női labdarúgó-magazin(ismétlés)6 (2)
03:30 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
04:00 Vívó magazin(ismétlés)
04:25 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
05:05 Merkantil Bank Liga: Nyíregyháza Spartacus FC - Vasas FC mérkőzés(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 K&H női kézilabda liga: DVSC Schaeffler - Motherson Mosonmagyaróvári KC mérkőzés(ismétlés)7 (2)
09:00 Kézilabda-magazin(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Vízilabda magazin(ismétlés)
10:30 EURO2024 - A csapatok(ismétlés)
11:00 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Kisvárda Master Good mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 Merkantil Bank Liga: ETO FC Győr - Szeged-Csanád GA mérkőzés(ismétlés)
15:20 Góóól!2(ismétlés)
16:15 Úti cél: Párizs 2024(ismétlés)
16:45 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:00 Fradi Tv
17:30 Tippmix női kosárlabda NBI: TARR KSC Szekszárd - Serco Uni Győr elődöntő 2. mérkőzés
19:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
20:00 MOL Magyar Kupa: Paksi FC - Kisvárda Master Good elődöntő mérkőzés7,5 (2)
22:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
22:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:45 Fradi Tv(ismétlés)
23:15 OTP Bank Liga: Kecskeméti TE - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
m4 sport
2024. április 24. szerda
01:15 Férfi röplabda Extraliga: Fino Kaposvár - MÁV előre Foxconn döntő 3. mérkőzés(ismétlés)
03:05 Atlétika - Gyémánt Liga: Xiamen(ismétlés)Atlétika élő közvetítés
05:05 Liga1 - román első osztályú labdarúgó-bajnokság: ACS Sepsi OSK - Univeristatea Craiova mérkőzés(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Kisvárda Master Good mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
09:30 Fradi Tv(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 MOL Magyar Kupa: Paksi FC - Kisvárda Master Good elődöntő mérkőzés(ismétlés)7,5 (2)
12:10 Bringasport(ismétlés)
12:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 CHI - A belső erő
14:00 Úti cél: Párizs 2024(ismétlés)
14:25 Vízilabda magazin(ismétlés)
14:45 Tippmix női kosárlabda NBI: TARR KSC Szekszárd - Serco Uni Győr elődöntő 2. mérkőzés(ismétlés)
16:45 #csakahonvéd
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:20 Tippmix férfi kosárlabda NBI
19:30 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
20:00 MOL Magyar Kupa: Nyíregyháza Spartacus FC - Ferencvárosi TC elődöntő mérkőzés7,5 (2)
22:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
22:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:45 Liga1 - román első osztályú labdarúgó-bajnokság: ACS Sepsi OSK - FCSB mérkőzés(ismétlés)

m4 sport
2024. április 25. csütörtök
00:45 Merkantil Bank Liga: ETO FC Győr - Szeged-Csanád GA mérkőzés(ismétlés)
02:40 Kézilabda-magazin(ismétlés)
03:35 Szabadidő(ismétlés)
04:00 Női labdarúgó-magazin(ismétlés)6 (2)
04:30 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
05:05 Tippmix női kosárlabda NBI: TARR KSC Szekszárd - Serco Uni Győr elődöntő 2. mérkőzés(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Tippmix férfi kosárlabda NBI: Zalakerámia ZTE KK - DEAC negyeddőntő 5. mérkőzés(ismétlés)
09:30 PecatúraHorgászmagazin7 (2)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 MOL Magyar Kupa: Nyíregyháza Spartacus FC - Ferencvárosi TC elődöntő mérkőzés(ismétlés)7,5 (2)
12:15 #csakahonvéd(ismétlés)
12:30 Szabadidő(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 Lendület
14:00 Vollé!
14:30 Dvsc
14:55 Kajak-kenu tv
15:15 10.9 Sportlövő magazin
15:30 Vízilabda magazin
15:50 Labdarúgó Amatőr Magyar Kupa: Unione FC - Mezőörs KSE döntő
16:45 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
18:00 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
19:15 EURO2024 - A csapatok
19:45 Női labdarúgó Magyar Kupa: ETO FC Győr - MTK Budapest döntő
22:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:45 MOL Magyar Kupa: Paksi FC - Kisvárda Master Good elődöntő mérkőzés(ismétlés)7,5 (2)
m4 sport
2024. április 26. péntek
00:35 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
01:30 Liga1 - román első osztályú labdarúgó-bajnokság: ACS Sepsi OSK - FCSB mérkőzés(ismétlés)
03:15 Dvsc(ismétlés)
03:40 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
04:10 CHI - A belső erő(ismétlés)
04:35 Fradi Tv(ismétlés)
05:05 Liga1 - román első osztályú labdarúgó-bajnokság: ACS Sepsi OSK - FCSB mérkőzés(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 MOL Magyar Kupa: Nyíregyháza Spartacus FC - Ferencvárosi TC elődöntő mérkőzés(ismétlés)7,5 (2)
09:30 Golf-magazin8 (2)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 #csakahonvéd(ismétlés)
10:30 Női labdarúgó Magyar Kupa: ETO FC Győr - MTK Budapest döntő(ismétlés)
12:30 Női labdarúgó-magazin6 (2)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 Futsal-magazin
14:00 MOL Magyar Kupa: Nyíregyháza Spartacus FC - Ferencvárosi TC elődöntő mérkőzés(ismétlés)7,5 (2)
16:00 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
17:00 Férfi röplabda Extraliga: MÁV Előre Foxconn - Fino Kaposvár mérkőzés
19:30 Péntek Esti Foci(2020)
20:00 OTP Bank Liga: ZTE FC - Puskás Akadémia FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
22:00 Péntek Esti Foci(2020)
22:15 Bajnokok Klubja
23:00 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)

m4 sport
2024. április 27. szombat
00:00 Férfi torna Európa-bajnokság: Szerenkénti döntők 1. nap(ismétlés)
01:00 Férfi röplabda Extraliga: MÁV Előre Foxconn - Fino Kaposvár mérkőzés(ismétlés)
02:55 Bringasport(ismétlés)
03:10 10.9 Sportlövő magazin(ismétlés)
03:25 Vízilabda magazin(ismétlés)
03:40 Golf-magazin(ismétlés)8 (2)
04:05 Női labdarúgó-magazin(ismétlés)6 (2)
04:35 Futsal-magazin(ismétlés)
05:05 Lendület(ismétlés)
05:30 Vollé!(ismétlés)
06:00 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
07:00 Férfi torna Európa-bajnokság: Szerenkénti döntők 1. nap(ismétlés)
08:00 Szabadidő
08:30 Bringasport
08:50 Bajnokok Klubja(ismétlés)
09:35 Építők
10:00 Öttusa-világkupa: Budapest - Női döntő
12:15 OTP Bank Liga: ZTE FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
14:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
14:30 OTP Bank Liga: Paksi FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
16:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
16:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
17:00 OTP Bank Liga: DVTK - Kecskeméti TE mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
19:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
19:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
19:30 OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
21:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
21:45 Góóól!Amerikai-angol dráma (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
22:45 Férfi torna Európa-bajnokság: Férfi szerenkénti döntők 2. nap(ismétlés)
23:40 Atlétika - Gyémánt Liga: Sanghaj(ismétlés)Atlétika élő közvetítés